Opinie

Grupa Konsultingowa RID to profesjonalny i kompetentny zespół, który w każdej chwili służy pomocą i radą. Zaproponowane aplikacje wspomagające wdrożenie i prowadzenie systemu zarządzania okazały się nie tylko łatwe w obsłudze, ale przede wszystkim znacznie ułatwiły pracę i ograniczyły ilości dokumentów papierowych. Dotychczasowa współpraca przebiegała pomyślnie i jestem przekonany, iż dalsze lata współpracy będą równie owocne dla obu stron.

Na podkreślenie zasługuje zarówno rzetelność i profesjonalizm konsultantów, jak i nowatorstwo zaproponowanych przez nich rozwiązań. Dzięki zastosowaniu narzędzi informatycznych wdrożony przez nas system zarządzania jakością cechuje duża spójność i przejrzystość, łatwość komunikowania pomiędzy strukturami terenowymi oraz łatwość analizy informacji i dostosowywania systemu do zmiennych warunków organizacji i rynku.

Grupa Konsultingowa RID to w pełni profesjonalny zespół, służący swoim doświadczeniem i wiedzą przy wdrożeniach systemu jakości ISO 9001. Jako jedyna znana mi firma oferuje innowacyjną technologię tworzenia i przechowywania dokumentacji systemowej na serwerze bez konieczności tworzenia wersji papierowej, co znacząco ułatwia pracę nad systemem.

Przez długi okres współpracy, mogę śmiało stwierdzić, że Grupa Konsultingowa RID to rzetelny i wiarygodny partner, wart polecenia.

Grupa Konsultingowa RID to w naszej opinii rzetelny i kompetentny partner, proponujący przemyślane i ciekawe rozwiązania w zakresie wdrażania wymagań norm jakościowych - ISO 9001 oraz ISO 17025.

Grupa Konsultingowa RID dała się nam poznać jako rzetelny, wiarygodny i godny zaufania partner. Polecamy zatem Grupę Konsultingową RID jako odpowiedzialnego i solidnego partnera w sprawach związanych z wdrożeniem i doskonaleniem systemu jakości ISO 9001.

Mam przyjemność polecić Grupę Konsultingową RID jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę usług doradczych w obszarze opracowywania, wdrażania i doskonalenia systemów zarządzania jakością.
Wykwalifikowany zespół konsultantów Grupy Konsultingowej RID na każdym etapie realizowanego projektu wykazywał się doświadczeniem i zaangażowaniem, dostosowując organizację prac i szczegóły funkcjonalności do naszych potrzeb i oczekiwań.

Współpracę z Grupą Konsultingową RID oceniam bardzo dobrze. System Zarządzania Jakością pod opieką konsultantów Grupy Konsultingowej RID spełnia oczekiwania nasze oraz naszych klientów.